Zapraszamy do
bezpłatnej i niezobowiązującej rezerwacji miejsca!
Dzięki wypełnieniu poniższych danych, zarezerwują sobie Państwo miejsce na liście słuchaczy,
a ponadto, jeśli zdecydujecie się Państwo ostatecznie na naszą ofertę, to w szkole, będzie czekał na Państwa wypełniony wniosek o przyjęcie do szkoły. Zaoszczędzi to Państwa czas.

Przypominamy, aby dokonać ostatecznego zapisu do szkoły, niezbędny jest osobisty kontakt z sekretariatem, w celu uzupełnienia dokumentacji (świadectwa, dowodu- ksero na miejscu) oraz dopełnienia formalności. Zapraszamy!

Rezerwacja nie jest żadnym zobowiązaniem ze strony kandydata, ale jest ograniczona czasowo.
W przypadku dużej ilości chętnych lub dobiegania końca czasu rekrutacji, kandydaci w miarę możliwości będą proszeni o szybsze dokończenie zapisu do szkoły tj. odwiedzenie naszego sekretariatu.

Pola oznaczone gwiazdkami są wymagane.

podstawowe/gimnazjalne *
zawodowe *
średnie *

Adres zameldowania:

Czy adres korespondencyjny jest taki sam jak zameldowania? tak nie

historia
geografia
nie mam zdania/obojętnie
tak
nie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez podmiot Zaoczne Szkoły dla Dorosłych "AlfaPlus" we Wrocławiu ul. Młodyuch Techników 58, do celów działalności statutowej, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm). Podmiot jest także administratorem danych osobowych.

Celem zbierania przez administratora danych osobowych jest prowadzenie prawidłowej obsługi procesu dydaktycznego i działań marketingowych. Dane osobowe mogą być przekazywane wyłącznie osobom zatrudnionym lub działającym na rzecz Zaocznej Szkoły dla Dorosłych "AlfaPlus" we Wrocławiu.

Podanie danych osobowych oraz zgoda na ich przetwarzanie nie jest obowiązkowe, jednakże podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest niezbędne w celu prawidłowej rezerwacji miejsca na liście słuchaczy i rekrutacji. Rejestrujący się ma prawo do wglądu i do modyfikacji swoich danych.

czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 09.00-17.00
oraz w czasie zajęć

Dodano tematy Prac Kontrolnych, zapraszamy do Strefy Ucznia!

-Szkoły Bezpłatne-

Rezerwacja miejsca!

Czy znasz nasze atuty?

Jesteś zainteresowany podjęciem nauki, ale jeszcze się wahasz? Tylko u nas masz gwarancję następujących przywilejów:

• Nasze szkoły są naprawdę BEZPŁATNE!
  • Bezstresowa nauka, mili nauczyciele
  • Dogodne warunki organizacyjne dla osób pracujących
  • Organizujemy nieobowiązkowe konsultacje indywidualne
  • Pomagamy w nauce po dłuższej przerwie
  • Wystawiamy zaświadczenia i legitymacje szkolne

Sprawdź! Zadzwoń!

Nasz adres:

Szkoły dla Dorosłych „Alfα+”

Mieścimy się w budynku ZS nr 18!

ul. Młodych Techników 58
budynek B, I piętro, pokój nr 117

W czasie wakacji:
budynek A, parter, pokój nr 17

liceum@alfaplus.szkola.pl

Kontakt GG - 36770726

Wyświetl większą mapę
Najczęściej szukane słowa kluczowe:

Darmowa szkoła - Liceum dla Dorosłych po zasadniczej szkole zawodowej. Liceum uzupełniające dla dorosłych w formie zaocznej i dziennej. AP Edukacja, edukacja, szkoły dwuletnie, liceum dla dorosłych, liceum uzupełniające dla dorosłych, nowa szkoła średnia, novum szkoła, liceum. profesja, żak, cek, teb, progres, seb, cosinus, maja, jama, lomaja, lojama.

Masz pytania? Napisz tutaj! Napisz do nas... Wyślij